fbpx
Loader
 

Kalıcı Eyeliner Uygulaması

Kalıcı Eyeliner Uygulaması

Kalıcı eyeliner, günün her saati iyi görünmeyi kolaylaştırır!

Eyeliner, bakışlarınızı tanımlayan en önemli makyaj uygulamalarından biridir. Kalın veya ince olabilir, ancak neredeyse her zaman çarpıcıdır. Aralarından seçim yapılabilecek çok fazla renk ve model vardır. Peki, siyah ile klasikleri mi tercih etmeli yoksa daha renkli bir görünüm mü yaratmalı?

Aslında, tüm bu renk ve model seçenekleri kalıcı eyeliner uygulaması için de geçerlidir. Doğru bir merkezde yapıldığında, günün her saati makyajı dolaşmak gibidir. Neslim Güngen Güzellik Merkezi şubelerinde kalıcı eyeliner uygulamasını size özel tasarlıyor ve size en uygun renge birlikte karar veriyoruz. Böylece, en doğru uygulama ile sadece bakışlarınızı değil tüm yüzünüze çarpıcı bir etki sağlıyoruz.

Sabahları zamandan tasarruf edin

Makyaj ve tabi ki eyeliner, bir kadının sabah rutininin vazgeçilmez bir parçasıdır. Ancak bu, evden çıkmak için fazla vaktiniz olmadığı zamanlarda özellikle korkutucu olabilir. Ya da, belki de artık her sabah aynı rutini tekrarlamaktan yorulmuş olabilirsiniz. Uykulu gözlerle makyaj yaparken elleriniz titreyebilir, zaman kısıtlı olduğu için hata yapabilirsiniz. Tüm bunlar, eyeliner uygulamasını zorlaştırır. Bir kalıcı eyeliner uygulaması, bu tarz problemlerle karşı karşıya kalan kadınlar için harika bir seçimdir.

Kalıcı Eyeliner Kalıcılığı

Kalıcı eyeliner, yarı-kalıcı bir prosedür olarak kabul edilmektedir. Eyeliner’ın rengi ve belirginliği zaman içinde azalsa da, kullanılan pigment boyaları ciltte ömür boyu kalıcılığa sahip olabilir.

Düzenli olarak göz kremi ve göz çevresi ile temas eden diğer ürünler, kalıcı eyeliner pigmentinin renginin zaman içinde solması ile sonuçlanır.