fbpx
Loader
 

Diode Lazer Epilasyon Uygulaması

Diode Lazer Epilasyon Uygulaması

Diode Lazer epilasyon uygulaması ciltte bulunan tüylerin kalıcı olarak yok edilmesine yönelik bir cilt bakım tekniğidir. Bu teknik cilt üzerinde bulunan tüylerin giderilmesi için bir diode ışın kullanır. Kullanılan ışınlar tüylerin köklerine doğru yönlendirilerek tüylerin dökülmesi sağlanır. Diode Lazer epilasyon hizmeti, tüylerin yok edilmesi sürecinde kişinin rahatsız olmamasını sağlar ve bu sayede konforlu bir cilt bakımı elde edilebilir. Diode Lazer epilasyon hizmeti çeşitli birçok cilt tipleri için uygulanabilmektedir. Epilasyon işleminde ciltte bulunan kılcal damarların zarar görmemesi için düşük enerjili ışınları kullanılır ve bu sayede ciltteki tüm tüyler kalıcı olarak yok edilir. Bu epilasyon yöntemi aynı zamanda ciltteki hassas bölgelerde de uygulanabilir.Diode Lazer epilasyon hizmeti, son derece etkili ve güvenilir bir cilt bakımı tekniğidir.

Diode Lazer Epilasyon Nedir?

Diode Lazer epilasyon, ciltteki istenmeyen tüyleri en aza indirmek için terich edilen bir epilasyon yöntemidir. Bu yöntem ciltteki tüyleri özel yapısını kullanarak kesin ve kalıcı çözümler ile yok eder. Epilasyon yöntemi, kıl hücrelerine sadece güvenli miktarlarda ısı verir ve kalıcı olarak yok eder. Bu yöntem, ağrısız ve kısa sürede yapılabilir ve uzun dönemli sonuçlar verir. Diode Lazer epilasyon, Dünyada en çok kullanılan ikinci yöntemdir. Bu yöntem sayesinde koyu ve açık renkli tenli herkes bu epilasyon yöntemini rahatlıkla tercih edebilir.

Diode Lazer Epilasyon Avantajları

810 nm dalga boyuna sahip Cosmostar Buz Başlıklı Diode Lazer epilasyon Cihazı ile yapılan epilasyon uygulaması ile özellikle koyu tenlerde uygulanır. Diode Lazer epilasyon, bir cilt bakımı yöntemidir ve günümüzde popüler olarak kullanılmaktadır. Bu yöntem, cildin alt katmanlarındaki tüyleri hedef alarak onların çıkarılmasını sağlar. Bu sayede cilt daha pürüzsüz ve düzgün görünür.

Epilasyon yöntemi depilasyon yöntemine göre daha hafif bir yöntemdir ve cilde zarar vermez. Bu yöntem, ağrısızdır ve cilt üzerinde yanık oluşumuna neden olmaz. Bu epilasyon yöntemi, aynı zamanda tüylerin dökülmesini önler ve ciltte kılların tekrar uzamasını engelleyerek uzun süreli bir sonuç sağlar.