fbpx
Loader
 

Cilt Bakım Protokollerimiz

Cilt Bakım Protokollerimiz

Güneş ışınları, çevre kirliliği, akıllı cihazlardan gelen ışıklar, gıdalar ve stres! Düzenli olarak maruz kaldığımız birçok faktör cildimizi olumsuz etkiler. Yaşlanma belirtileri ile mücadele ediyor, sivilce tedavinizi desteklemek istiyor ya da sadece cildinizin nemini arttırmak istiyor olun; profesyonel cilt bakımı ve doğru protokoller ile cilt güzelliği ve kalitenizi arttırabilirsiniz.

Profesyonel Cilt Bakımı Neden Önemlidir?

Pazar günlerinizi evde yapacağınız cilt bakımlarına ayırmak istiyor olabilirsiniz. Evde yapılan bakımlar, gerçekten de çok rahatlatıcı olabilir. Ancak, aynı zamanda düzenli aralıklarla profesyonel bir merkeze cilt bakımı yaptırmanın önemi ve etkinliği de ihmal edilmemelidir.

Yalnızca cilt kalitenizi arttırmak, cildinizin daha ferah, daha parlak ve daha sağlıklı hissetmesini sağlamak için bile profesyonel cilt bakımı çok önemlidir. Sivilce, cilt kuruluğu, yaşlanma belirtileri ve leke gibi cilt problemleri söz konusu olduğunda ise; profesyonel cilt bakımı lüks değil, bir ihtiyaçtır.

Tüm bunların dışında, düzenli olarak profesyonel cilt bakımı yaptırmak, cilt sağlığı ve kalitesi için de çok önemlidir.

Çevresel kirlilik, makyaj kalıntıları, her gün maruz kaldığınız stres ve cildinizde biriken ölü cilt hücrelerinin uygun yöntemle temizlenmesi, cildinize derinlemesine bir temizlik sağlayabilir, cilt hücrelerinin yenilenme sürecine katkıda bulunabilir.

Akne ve Lekeli Cilt İçin Profesyonel Bakımı

Akne ya da leke problemine yabancı değilseniz, cildinizin güzelliğine gölge düşüren bu sorundan kurtulmanın yollarını arıyor olabilirsiniz.

Cilt problemleri söz konusu olduğunda, herkes için standart bir cilt bakımından söz etmek mümkün olmasa da, doğru bir merkez ve deneyimli bir uzman tarafından yapıldığında, profesyonel cilt bakımı, akne ve leke gibi cilt sorunlarını onarabilir. Bu noktada, doğrudan sivilceleri sıkmayan, vakumlu ve steril cihazlarla çalışan bir merkezi tercih etmek çok önemlidir.

Leke ve akne için profesyonel cilt bakımı, cildinizin ihtiyaçlarına göre belirlenmelidir. Ayrıca, bazı cilt bakımları, sivilcelerden geriye kalan kızarıklık ve lekelerin görünümünü iyileştirmeye de yardımcı olabilir. Uzman estetisyenlerimiz ile yapacağınız ön görüşmelerde, cildinizin ihtiyacına en uygun cilt bakım protokolü hakkında bilgi alabilirsiniz.